O NAS

 Wszystko zaczyna się od marzeń. Nie inaczej było w naszym przypadku. Choć decyzja, żeby uruchomić najpierw kawiarnię, a potem sklep internetowy była dużym wyzwaniem. Do etapu, w jakim jesteśmy obecnie miało miejsce wiele ważnych zdarzeń. Było codzienne mierzenie się z korpożyciem. Było bezcenne wsparcie przyjaciół - psychiczne, fizyczne i finansowe. Była inspiracja wieloma mówcami motywacyjnymi. Była ciężka praca i mnóstwo wyrzeczeń, także kosztem rodziny. 

W międzyczasie powstała Kredownia - nasze pierwsze dziecko, które stało się popularne dzięki ciepłu jakie oferujemy w każdym kontakcie z dziećmi, podczas warsztatów, czy półkolonii. Stąd między innymi wzięła się nazwa naszego miejsca - Kredo, jako część wspólna z Kredownia. Najpierw pojawiła się kawiarnia - wypieszczona, wychuchana, ale przede wszystkim nasza. Z naszymi sercami, podejściem do Klientów, otwartą przestrzenią na działalność społeczno-kulturalną. Po części po to, żeby poprawić wizerunek miasta w oczach mieszkańców.

Potem pojawił się kryzys związany z koronawirusem i szybkie poszukiwanie rozwiązań, które mogłyby pomóc nam przetrwać trudny czas dla branży gastronomicznej. W trakcie rozważań pojawił się pomysł zamawiania przez rodziców, którzy są w pracy, jedzenia dla swoich dzieci z dowozem do ich domów. Nasza oferta doskonale się w to wpisywała, tylko brakowało nam wygodnego sposobu płacenia za zamówienia. Potem już poszło szybko - hasło sklep internetowy i Shoper.pl, a następnie stałe poszerzanie naszej oferty o produkty, które wiążą się kawą i ze sprawianiem sobie małych lub większych przyjemności.

Oczywiście nasza opowieść mogłaby posłużyć do napisania całkiem poczytnej lektury, ale my wolimy zapisywać się na kartach historii poprzez nasze kolejne dokonania. Mamy nadzieję, że sił nam wystarczy na długo.

 

 

 


Zapraszamy na 

KAWE  HERBATE  ŚNIADANIA  LUNCH  DESERY

Zgierz ul. Lechonia 2


 

        

 


Kawe i nasze dania NA WYNOS można zamawiać na stronie

www.zgierzjesz.pl/kredo-kaffee 


 

      

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl