Polecane na prezent
Tu znajdziesz ofertę produktów, które idealnie nadają się na prezent dla amatora lub smakosza kawy
Formy płatności

W przypadku zamówień z dostawą pod wskazany adres, preferowaną formą płatności jest płatność on-line. Nasz sklep współpracuje w tym zakresie z firmą Blue Media S.A. jako podmiotem świadczącym obsługę płatności.

Możliwy jest także zakup po podaniu telefonicznie kodu BLIK i zaakceptowaniu płatności na własnym urządzeniu mobilnym bądź komputerze. Po takiej operacji przechodzimy od razu do przygotowania zamówienia. To rozwiązanie polecamy szczególnie, gdy zamawiającym i płacącym jest inna osoba, a produkt z naszej oferty ma trafić pod wskazany adres do osoby trzeciej, np. dziecka (tak proponujemy realizować zamówienia na PAPUBOXy).

Oczywiście możliwa jest także płatność gotówką przy odbiorze własnym lub po odbiorze towaru z dostawy (tylko na terenie Zgierza).

W pozostałych przypadkach, gdy zamówienie dotyczy produktów z poza oferty gastronomicznej, stosujemy powszechnie przyjęte zasady płatności elektronicznej.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. 

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą nasz sklep Twoje Kredo dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl