FORMY PŁATNOŚCI

W przypadku zamówień z dostawą pod wskazany adres, preferowaną formą płatności jest płatność on-line. Nasz sklep współpracuje w tym zakresie z firmą Blue Media S.A. jako podmiotem świadczącym obsługę płatności.

Możliwy jest także zakup po podaniu telefonicznie kodu BLIK i zaakceptowaniu płatności na własnym urządzeniu mobilnym bądź komputerze. Po takiej operacji przechodzimy od razu do przygotowania zamówienia.

Oczywiście możliwa jest także płatność gotówką przy odbiorze własnym lub po odbiorze towaru z dostawy (tylko na terenie Zgierza).

W pozostałych przypadkach, gdy zamówienie dotyczy produktów z poza oferty gastronomicznej, stosujemy powszechnie przyjęte zasady płatności elektronicznej.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. 

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą nasz sklep Twoje Kredo dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl