Czas i koszty dostawy

Koszt dostawy

Jest uzależniony od rodzaju zamawianego towaru i formy płatności.

W przypadku zamówień dań gotowych i napojów z oferty gastronomicznej - dostawę realizujemy jedynie na terenie miasta Zgierza. W wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa oczekiwań, ale prosimy uzgodnić to z nami telefonicznie, pod numerem 507 605 496.  Do zamówień poniżej kwoty 39 złotych, doliczamy opłatę za dowóz w wysokości 5 złotych. 

W przypadku zamówień pozostałych towarów, koszt dostawy uzależniony jest od wagi i gabarytów przesyłki. W znamienitej większości korzystamy z usług InPost i realizujemy dostawy na możliwie najniższym cenowo poziomie. Wartość przesyłki jest każdorazowo określona w zamówieniu, po wyborze sposobu dostawy.

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl